Ana Sayfa / BANKACILIK / Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri ‘ne Nasıl Ulaşılır?

Müşterilerinin yaşadığı sorunlara etkin çözüm yöntemleri bulmak için kurulan telefon bankacılığı hizmeti, zamana ve mekâna bağlı olmaksızın 7 gün 24 saat verilmektedir. Ziraat Bankası müşterileri, şubelere gitmeden birçok işlemi telefon üzerinden gerçekleştirebilmektedir. Şubede veya bankanın bünyesinde kayıtlı olan GSM numaranız ile müşteri hizmetlerine bağlanmanız durumunda, herhangi bir tuşlama yapmadan kişisel ürünlerinize ulaşabileceğiniz menülerden yararlanabilir ve zaman kaybetmeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sisteme kayıtlı olmayan bir numaradan aramanız durumunda da, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık kimlik numarası, kart numarası ve ya müşteri numarası ile işlem yapabilirsiniz. Menülerde yer alan ilgili tuşlamaları gerçekleştirerek, istediğiniz işlemleri pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri sayesinde, yaşamış olduğunuz sorunlar için de teknik destek hizmeti alabilir veya yatırımlarınızı kontrol edebilirsiniz. Bankanın başlatmış olduğu telefon bankacılığından yararlanmak için size en yakın Ziraat şubesine gidebilir ve başvuruda bulabilirsiniz. Ayrıca bireysel internet bankacılığı kullanan bireyler, internet şubelerinde kolay bir şekilde başvuru yapabilirler.

Ziraat Bankası Sesli Yanıt Sistemi İle Yapılan İşlemler

 • Kendi hesabınız üzerinden istediğiniz hesaba para transferi
 • Yatırım ve hesap işlemleri
 • Kredi kartı şifresi değişikliği veya kart işlemleri
 • OGS işlemleri ve genel şifre işlemleri
 • Faiz, kur ve oran hesabı

Ziraat Bankası Müşteri temsilcileri ile yapılabilen işlemler

 • Hesap ayarları ve para transferi
 • Kalan ödemeler
 • İnternet bankacılığı destek hizmetleri
 • Herhangi bir nedenden dolayı yaşamış olduğunuz teknik sorunlar.
 • İnternet bankacılığının aktifleştirilmesi ve şifresinin belirlenmesi
 • Western Union

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri bağlanan kullanıcıların memnuniyetini önemsemekte ve her görüşmeyi kayıt altına almaktadır. Ayrıca sistemin güvenliği de uzman yazılımcılar tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca her müşterisine telefon bankacılığı şifresi temin etmektedir. Bu şifre sayesinde vadesiz hesap işlemleri, vadeli hesap bakiye dinleme, yatırım hesap bakiye sorgulama, telefon bankacılığına tanımlı olan banka hesaplarının kontrolü ve bankacılık işlemleri için müşteri temsilcileri ile bağlanma gibi ihtiyaçlar kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Ayrıca kredi kartı kullanan Ziraat bankası müşterileri de sanal kart işlemlerini yine aynı metot ile yönetebilmekte ve limit değişikli konusunda teknik destek hizmeti alabilmektedir.

- Bir önceki yazımız olan En Uygun Mevduat Faizi Veren Bankalar başlıklı makalemizde Akbank Mevduat Faizleri, Deniz Bank Mevduat Faizleri ve Fibabanka Kiraz Hesap hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir