Ana Sayfa / BANKACILIK / Ziraat Trader Platformu ile Piyasalardaki Gelişmeleri Takip Edin!

Ziraat Trader Platformu ile Piyasalardaki Gelişmeleri Takip Edin!

Ziraat Yatırımı, güvenilir ve kaliteli bir ortamda yatırım hizmet ve ürünlerini müşteri odaklı hizmet anlayışıyla geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla deneyemli ve uzman kadrosuyla yanınızda! Ziraat Yatırım ile yatırım fonu, hisse senedi, kaldıraçlı işlemler, vadeli işlemler ve bono-repo-tahvil işlemleri gibi konularda kurumsal ya da bireyler yatırım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Müşteri odaklı hizmet anlayışı, teknoloji altyapı, güçlü ortaklık yapısı ve yaygın hizmet ağına sahip olan Ziraat Yatırım’ın temel politikası müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için pek çok yardımcı hizmet vermektedir. Resmi internet sitesinde sunduğu Ziraat Trader, ZBorsa, ZPro ve e-şube gibi platform hizmetleri de bu kapsamda yer almaktadır. 

Ziraat Yatırım’ın Platform Hizmetleri

Ziraat Trader

Bu platform, yatırımcıların piyasalardaki gelişmelerden anında haberdar olmalarını sağlayan veri analizi, veri takibi ve işlem platformudur. Ziraat Trader aracılığıyla doğru bilgi ve karlı yatırımlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu platform ile hisse senedi takas verilerine ulaşabilir, teknik analiz yapabilir ve hisse senedi alım satım isteklerinizi hemen BİST’e iletebilirsiniz. Trader Java, Trader iPhone-iPad, Trader Android ve Trader Mobil’den herhangi birini kullanarak aynı işlemleri aynı performans ile gerçekleştirebilirsiniz. 

ZBorsa

ZBorsa, Ziraat Yatırım’ın sunduğu bir mobil uygulamadır. Bu uygulama ile 10 adet varant, hisse ya da VİOP kontratının canlı fiyatını BİST veri ücreti olmaksızın takip edebilirsiniz. Seçilen 10 adet veriyi günde 10 defa değiştirerek farklı verilere de göz atabilirsiniz. Portföyünüze, ZBorsa ile internet erişiminin olduğu her yerden haftanın 7 günü, günün 24 saati kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun yanında, ilginizi çeken hisse senetlerine fiyat ve haber alarmı kurabilirsiniz. Bu mobil uygulamayı indirmek için hemen AppStore ya da Google Play’a girebilirsiniz.   

ZPro

Yatırımcıların pek çok işlem yapabilmesini sağlayan bir diğer Ziraat Yatırım platformu ise ZPro’dur. Ziraat Yatırım sitesinden ZPro sistemine müşteri numaranız ve şifrenizle giriş yaptıksan sonra karşınıza gelen açılış ekranında sol üst köşede bulunan aktif hesabım kutusundan seçili aktif hesabınızı görebilir ve dilerseniz farklı bir hesabı seçerek değişiklik yapabilirsiniz. Sayfanızı ihtiyacınıza göre dilediğiniz kadar analiz ve içerik modülü ekleyerek düzenleyebilirsiniz ve yaptığınız değişiklikleri kaydedebilirsiniz. VİOP ve hisse alım satım işlemlerini gerçekleştirebilir, bu doğrultuda emirlerinizi takip edebilir, istediğiniz sembollere haber ya da fiyat alarmı kurabilir ve alım satım ayarlarını, lisanlarınız ve arayüz temasını profil sekmesinden düzenleyebilirsiniz. 

- Bir önceki yazımız olan Nuvo Kart Nedir, Yapı Kredi Nuvo Kart Özellikleri Nelerdir? başlıklı makalemizde Nuvo kredi kartları ve Nuvo TLcard hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir